English אתר נגיש טיפ החודש

פתרון חלומות

      הגדלת טקסט        הקטנת טקסט

למה חשוב להגיע לפתרון חלומות?
מה ההבדל בין פתרון חלום לפענוח חלום?
מה הקשר בין פתרון חלומות להגשמת חלומות?
ידוע לנו כי לחלומות יש  כוח של השפעה.
ועל-פי ספרם של ג'ון אוברדורף וג'ולי סילברטורן, שנקרא: "Dreaming Realities",לחלום יש תפקיד של:" מוסר מסרים". הם גם טוענים, שכל חלום הוא "מטאפורה" לחיים שלנו.  ניתן להשתמש בחלום ולהביט בו בכל רמה של חיינו מפני, שהכל בחיים מחובר באופן הולוגרפי. כל דבר הוא בבואה של כל הדברים האחרים. פתרון חלומות חושף סוגיות מרכזיות בחיינו.אין זה משנה מהו ההקשר של החלום,  בגלל שכל דבר הוא הייצוג ההולוגרפי של כל דבר אחר.
גם לגבי אנשים הטוענים שאינם זוכרים את חלומותיהם, אומרים ג'ון וג'יל , שאנו זוכרים את מה שחשוב לזכור.אפילו אם זהו רק הבזק מתוך נמנום, או תמונה בודדת מהחלום,זה בסדר.נגיע לפתרון החלומות.לעיתים אפילו יותר קל לפענח חלום רק משום שאין הרבה עבודת פענוח.זה כמו לקרוא מילון, אינך צריך לקרוא את כולו על-מנת להבין פירושה של מילה אחת, אתה ניגש מייד לערך הרצוי וקורא בו. הלא-מודע שלנו והמודע העליון יודעים לעשות זאת עבורנו.עלינו רק לזכור את החלק האחד בלבד- תמציתו של החלום והשאר  יהיה בסדר.
מדוע אנו חולמים?

1. למידה
2. עיבוד מידע יום-יומי
3. סימן לבאות
4. החלום מהווה "שער" בין המודע ל"לא-מודע".

"אילו" היינו חולמים חלום איזה סמלים היו בו עבורנו?
ב-NLP אנו מבצעים פענוח חלומות כדי לגלות את המסר, שה"לא-מודע" מעלה בצורה מוסתרת (בסמלים).פתרון חידת הסמלים מאפשר לנו להעשיר את המודע והמודע העליון באוצר הטמון ב"לא- מודע".

 

 דמות בחלום
החלום כהזדמנות פז- פתרון חלומות כדרך חיים
לו היה לכם חבר טוב, שבידיו מפתח לפתיחת תיבת אוצר בביתכם, הייתם רוצים לגייס אותו לעזרתכם? בוודאי שכן. החבר הטוב שלנו - הינו : הלא-מודע שלנו , הרואה את תפקידו בחיים;להזכיר לנו היכן לחפש את האוצר הפנימי ,שטרם גילינו ומימשנו בחיי היום-יום.
תאודור הרצל כתב: "חלום ומעשה אינם שונים כל - כך כפי, שנוטים לחשוב, כי כל מעשי בני - האדם  - בחלום יסודם".לעתים, החלום בא כמשאלת - לב של הנשמה, המשתוקקת להפליג לכיוונים חדשים,לפיתוח אופקים חדשים בחיינו ולגלות לנו כישרונות, שטרם מימשנו.לכל אחד ואחת, תרומה ייחודית  לחברה ולחיים, שרק הוא או היא יכולים לגלות ולתת לעולם.לעתים ,החלום  הוא הניצוץ הראשון של גילוי ייעודינו בחיים.
על כן, הרעיון, להגשים חלומות , יכול להפוך למסלול אמיתי בדרך לאושר ולעושר.
להפוך חלום לחזון- פתרון חלומות כדרך להגשמת חלומות
ג'ון לנון אמר "חלום שאתה חולם לבד הוא רק חלום, ואילו חלום שחולמים ביחד הוא מציאות".
הדרך להפיכת חלום למציאות כרוכה  בכמה שלבים , שהמעבר ביניהם דורש אומץ , יצירתיות ובוודאי התמדה. באימון אישי, המתאמן מלביש על החלום "בגדים" כדי להופכו למוחשי יותר וברור יותר. התוצאה נקראת חזון - מצב הצלחה שאנו חולמים להגיע . החזון מפורט לפרטי פרטים, כדי לתת לו נוכחות אמיתית בתודעת המתאמן. אנחנו רוצים לשמוע,לראות, לגעת ולהריח את החזון כי רק כך נגיע למצב שנתחיל לחיות את החזון. לפי הסופר פול קואלו, האויב הגדול של הגשמת החלום (החזון) הוא הפחד להיכשל. האתגר שלנו הוא לצקת את החלום (החזון)  מחומרים עמידים יותר מכל המכשולים -להגשמתו. לשם כך החזון מתורגם ליעדים או אבני דרך ונבנית תכנית פעולה המקשרת  ביניהם. ההמשך- תלוי בכם כי בסופו של דבר, פתרון לחלום הוא הגשמת חזון במציאות חייכם.
להתחלת המסע הפנימי המרתק, להגשמת חלומותיך לחץ כאן ==>


Google+ 

 
 
Powered by DigitalST   |     |   -
Valid XHTML 1.0 Transitional